Туроператор "Монолит" лицензия серия АВ № 566032 от 01.10.2010

Юридический адрес: г. Львов, ул. Коперника 19/13

Фактический адрес: г. Львов, ул. Коперника 20/7

+38 (032) 261-44-75, +38 (032) 261-42-83, +38 (067) 314-34-55, +38 (050) 805-43-56

ICQ: 249579122, SKYPE: monolittour, Viber: +38 (097)-47-48-873, WhatsApp: +38 (097)-47-48-873
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ
+38 (097) 474-88-73

Перлини Південної України (9днів)

Тури по Україні

Перлини Південної України

29.08-06.09.2020
9 днів / 8 ночей

Перлини Південної України Перлини Південної України Перлини Південної України
1 день

18.00 виїзд зі Львова, нічний переїзд до Миколаєва.

2 день
Прибуття в м.Миколаїв, сніданок.
Парутине, екскурсія по античному місту Ольвія (вхідний квиток в Національний історико-археологічний заповідник "Ольвія": загальний - 32грн., діти до 12р. - 29грн.).
Антична Ольвія, що розміщена на території сучасної Миколаївської області, складає невід’ємну частину культурної спадщини України. Вона була однією з чотирьох найбільших античних держав Північного Причорномор’я. В перекладі з давньогрецької „Ольвія” означає „Щаслива”. Це офіційна назва міста, засвідчена у виданих ним декретах, написах на монетах, в більшості літературних джерел. Ольвія була заснована грецькими переселенцями на правому березі Гіпанісу (нині – Бузького лиману) у II чверті VI ст. до н.е. і проіснувала майже тисячу років, до 70-х років IV ст. н.е. В часи розквіту територія міста складала 50 – 55 га., його некрополя 500 га., а по берегах Бузького, Дніпровського та Березанського лиманів, розміщались півтори сотні сільських поселень, що складали сільськогосподарську округу – хору Ольвії.
Обід у м.Херсон.
Олешківські Піски, екскурсія по заповіднику (вхідний квиток в Олешківські піски: загальний, пенсійний, студентський - 50грн., діти до 14р. - 25грн.).
Це другий за розмірами піщаний масив Європи, який знаходиться в Олешківському районі Херсонської області. Назва напівпустелі походить від назви міста Олешки. Висота піщаних барханів зазвичай має 5 м, однак трапляються бархани висота, яких сягає 20 м. Температура піску вдень сягає 70 градусів. Тут також трапляються піщані бурі, що не видно навіть сонця й неба.  Олешківські піски складаються з 7 необліснених арен, найбільша з яких в діаметрі має 15 км, загальна площа незвичайної херсонської пам’ятки близько 160 квадратних кілометрів. На території Олешківських пісків організовано природоохоронну зону — Національний природний парк «Олешківські піски». Відвідавши “Олешківські піски”, Ви матимете змогу ознайомитися з унікальними рослинами, лісами, піщаними дюнами заворожуючого масштабу, а також побачити на власні очі десятки видів диких тварин, птахів і рептилій, що мешкають у парковій зоні.
Генічеська Гірка (поселення в готель у 22:00, вечеря).
3 день
Сніданок, вільний час для купання в морі.
Обід (виїзд о 15:00).
Генічеське озеро. Це неймовірне червоно-рожеве озеро знаходиться в с. Приозерне, що на Арабатській стрілці. Його площа 9,2 км². Колір озера залежить від погоди. Найбільш насичений та яскравий рожевий колір, озеро має в період посушливого літа. Раніше тут був солезавод, тому озеро розділене дерев’яними стовпчикам на сектори — чеки, між якими циркулює насичений соляний розчин (рапа), з якого осідає на дно сіль. На дерев’яних стовпчиках можна побачити білі та рожеві соляні кристали. Фантастичний червоно-рожевий колір озеро має завдяки мікроводорості Dunaliella salina, яка виробляє елементи, які забарвлюють воду у рожевий колір та мають лікувальні властивості. Вода озера також насичена йодо-бромними сполуками. Отож, запрошуємо Вас помилуватися красою Генічеського озера та оздоровитися разом з нами.
Родонове термальне джерело (вхідний квиток на Родонове термальне джерело (гейзер): загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 5грн.).
В трьох кілометрах від с. Щасливцеве, по дорозі до с. Стрілкове знаходиться йодо-бромне хлоридо-натрієве геотермальне джерело (гейзер). Як і всі геотермальні гейзери на Арабатській Стрілці, він є результатом бурових робіт під час геологічної розвідки. Мінеральна вода в цьому джерелі має протизапальну, знеболюючу та спазмолітичну дію. То ж у відпочиваючих є хороша нагода бюджетно та добре відпочити і порелаксувати в теплих лікувальних водах.
Повернення в готель о 19:00, вечеря.
4 день
Сніданок, звільнення номерів, виїзд о 08:00.
Асканія Нова (Оглядова еколого-просвітницька екскурсія "Перлина в степу" (зоопарк, дендропарк): загальний, пенсійний - 70 грн., студентський, учнівський - 50 грн.).
Український науково-дослідний інститут тваринництва степових районів "Асканія-Нова" — науково-дослідна установа в системі Академії аграрних наук України, державний заповідник, заснований в 1874 році Фрідріхом Фальц-Фейном. Площа заповідника складає 33 тисячі гектарів, третина з яких - абсолютно заповідна степова зона, незаймана територія, якої ніколи не торкався плуг. Тутешня екосистема є недоторканною вже мільйони років. Це єдина подібна ділянка степу не тільки в Україні, але й у всій Європі, адже одного разу розкопаний степ не відновлюється ніколи. Цей розкішний оазис створив барон Фрідріх Фальц-Фейн, предок німецьких колоністів, які освоювали південні українські степи і володіли землею, на який знаходиться Асканія-Нова. В кінці XIX століття, ще будучи зовсім юним, Фальц-Фейн почав створювати перші вольєри для птахів і звірів.
Обід.
Григорівка, Лемурійське озеро.
Це незвичне озеро недарма називають “рожевою мрією Херсонщини”. Розташоване казкове озеро у селі Григорівка Чаплинського району, в одній із бухт затоки Сиваш. Навколо Лемурійського озера виникло багато легенд. Як розповідають, відкрили це джерело випадково – у 70-х роках минулого сторіччя тут упав радянський військовий літак. Начебто саме від удару й потужного вибуху на місці падіння утворилося невелике озеро, яке почало наповнюватись водою рожевого кольору. Його колір, а також властивості (насиченість води йодобромними сполуками), дуже захоплюють як туристів, так і місцеве населення. Крім гарних фото, кожен відвідувач має можливість оздоровитися і зробити природні косметичні процедури з допомогою лікувальної солі та грязі.
Скадовськ, поселення в готель о 19:00, вечеря.
5 день
Сніданок, виїзд о 08:00.
о. Джарилгач (Прогулянка на катері до о. Джарилгач: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 150грн.,
вхідний квиток в Джарилгацький парк: загальний - 35 грн., дитячий (6-18р.) - 17,50грн., діти до 6р., учасники АТО - безкоштовно).

Обід.
Острів-коса Джарилгач, що у перекладі з тюркської мови означає «обпалені дерева», розташований у Каркінітській затоці Чорного моря. Покриваючи площу в 56 квадратних кілометрів, він є найбільшим островом в Україні та Чорному морі взагалі. Клімат на острові помірно континентальний, характерний для українського степу, проте пом’якшений морем, що робить його ідеальним для відпочинку. Цікавою памяткою на острові є Джарилгацький маяк, спроектований самим Гюставом Ейфелем. Джарилгач багатий на лиманні озера, тут їх близько 200. Він відомий своїми лікувальними грязями та солоними озерами, вода в яких має високий вміст йоду та брому. Навіть повітря тут насичене сполуками цих елементів та озоном.
Скадовськ - вільний час для купання в морі, повернення в готель, вечеря.
6 день

Сніданок, звільнення номерів, виїзд о 08:00.
Олешківська Січ (огляд пам’ятника).
Миколаїв, екскурсія музеєм суднобудування та флоту (вхідний квиток: загальний, пенсійний, студентський - 60 грн., учнівський - 20 грн.).
Одеса (обід, екскурсія містом, вільний час для купання на пляжах Одеси).
“Столиця гумору”, “Українська Пальміра”, та ще багато прекрасних порівнянь має це місто, яке багате на природні ресурси та унікальні архітектурні пам'ятки. Пропонуємо Вам прогулятися старовинними вуличками “Перлини біля моря”, помилуватися ласкавим Чорним морем, побачити одну із найкрасивіших будівель країни – Оперний театр, сфотографувати справжні морські ворота, найбільший та найпотужніший в Україні морський порт. Вас зачарують старовинні квартали міста, вулиці Дерибасівська, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи, пам’ятник Дюку.
Затока - поселення в готель о 20:30, вечеря.

7 день
Сніданок, виїзд о 09:00.
Вилкове - екскурсія старою частиною міста, річковими каналами, садибою-музеєм "Квакенбург", обід, водна екскурсія катером дельтою Дунаю, огляд нульового кілометра. (Комплексні туристичні послуги у Вилково (прогулянка на обладнаному прогулянковому катері по Вилково, дельті Дунаю, відвідування "0" км, обід): загальний, пенсійний, студентський - 490грн., діти до 12 років - 460грн.).
Унікальне місто на воді, так звана ‘‘Українська Венеція” зі своїми каналами в дельті Дунаю, що було сформоване втікачами старообрядниками “липованами”. У селищі дізнаємося про традиції й побут місцевого населення, відвідаємо острівну липованську садибу-музей “Квакенбург” та побачимо дике морське побережжя “Заповідне узмор’я”. На прогулянковому катері організуємо водну екскурсію по дельті та по гирлах Дунаю з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове, попливемо до місця впадання Дунаю в Чорне море, т.з. символічного “нульового” кілометру.
Повернення в готель о 20:00, вечеря.
8 день
Сніданок, звільнення номерів, виїзд о 09:00
Білгород-Дністровський (вхідний квиток в Аккерманську фортецю: загальний, пенсійний - 80 грн., студентський, учнівський - 40 грн.).
Давнє грецьке торгове поселення Тіра, сьогодні вважається одним з найдавніших міст на території сучасної України. Води Дністровського лиману уже багато століть омивають круті береги, на яких розміщена одна з найбільших середньовічних твердинь  України – Білгород-Дністровська фортеця (XIV — XV ст.), яка відома також як Аккерманська.  Укріплення розділене внутрішніми стінами на 4 двори, з яких основу фортечного комплексу становить Цитадель, котра складається з чотирьох великих веж, з'єднаних потужним муром. Аккерманська фортеця вражає всіх своїми масштабами та системою оборони і тому є однією із визитних карток Одещини.
Центр культури вина "Шабо" (екскурсія з дегустацією - 270-290 грн., лише екскурсія - 200 грн.).
Винна столиця Бессарабії, в якій поєднуються всі необхідні природні та кліматичні властивості для вирощування елітних сортів винограду. На території села знаходиться Промислово торговельна компанія "Шабо”, яка створює високоякісні вина найвищої якості. Підприємство популяризує високі стандарти споживання благородних напоїв, спеціально для цього було створено Центр культури вина "Шабо”, який є єдиним в Україні туристичним комплексом, розташованим безпосередньо на території діючого виноробного підприємства.
Затока - обід, купання в морі.
Нічний переїзд автобусом до Львова.
9 день
Прибуття у Львів орієнтовно о 09:00.
Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище. Фірма не несе відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах.

Вартість програми - 6700грн. з особи

ДЛЯ ТУРАГЕНТІВ ПЕРЕДБАЧЕНА КОМІСІЯ
ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЯТИ ЦІНИ

У вартість включено: проїзд комфортабельним автобусом згідно програми, проживання (6 ночей), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість не включено: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, катер до острова Джарилгач.

Проживання:
- 2-3 ночі: відбувається у готелях Генічеської Гірки в 2х-3х місних номерах з вигодами в номері.
- 4-5 ночі: відбувається у готелях Скадовська в 2х-3х місних номерах з вигодами в номері.
- 6-7 ночі: відбувається у готелях Затоки в 2х-3х місних номерах з вигодами в номері.

Важливо: Ви маєте можливість у 3-й, 5-й, 7-й та 8-й дні залишитися в готелі і відпочивати на пляжах, без відвідування туристичних об’єктів, які заплановані у ці дні.

Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 350 грн./особа.

!!! ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ !!!

Відповідальний менеджер:
Тел
./Viber: +38 095 460 1094
Тел./WhatsApp: +38 096 658 8232

Skype: monolitulka
e-mail: monolittour.lviv.ua@gmail.com

Помилка читання з кешу