Туроператор "Монолит" лицензия серия АВ № 566032 от 01.10.2010

Юридический адрес: г. Львов, ул. Коперника 19/13

Фактический адрес: г. Львов, ул. Коперника 20/7

+38 (032) 261-44-75, +38 (032) 261-42-83, +38 (067) 314-34-55, +38 (050) 805-43-56

ICQ: 249579122, SKYPE: monolittour, Viber: +38 (097)-47-48-873, WhatsApp: +38 (097)-47-48-873
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ
+38 (097) 474-88-73

Дива Херсонщини (3дні)

Тури по Україні

Дива Херсонщини
(виїзд з Одеси)

11.09-13.09.2020
3 дні / 2 ночі

Дива Херсонщини Дива Херсонщини Дива Херсонщини
1 день

Виїзд з м.Одеса о 09:00
Херсон - екскурсія по місту, обід.
Невелике за площею та кількістю населення місто на півдні України, однак дуже затишне, історично цікаве та по своєму особливе. Тепер це обласний центр, а також найбільший річковий порт на Дніпрі та морський порт. А в далекому XVIII ст., за наказом Катерини II, тут була збудована, князем Г. Потьомкіном, Херсонська фортеця, єдина на Причорноморському березі України. Фортеця була зовні захищена високим земляним валом та глибоким ровом і містила велику кількість тунелів та підземних ходів, однак таки ні разу не брала участь у воєнних діях. Про ті давні часи Вам розкажуть ворота фортеці, пороховий погреб (тепер ресторан), Арсенал (тепер тюрма), Катеринський собор (1876 р.), пам’ятник Потьомкіну (1836 р.). Запрошуємо пізнати історію та красу Херсону разом з нами.
Козацьке - огляд замку Трубецького, водоспад.
Веселе. Екскурсія "Виноробним господарством князя Трубецького" та дегустація 6-ти видів вин: загальний - 300 грн., лише екскурсія без дегустації - 200 грн., діти до 12р. - безкоштовно.
ВАТ "Князя Трубецького" - старовинне виноробне підприємство, яке виробляє вина за класичною технологією. Знаходиться в присілку Веселе села Козацьке Херсонської області. Ця екскурсія буде цікава і захоплююча для тих, хто є поціновувачем вина, цікавиться процесом його виготовлення і хоче продегустувати високоякісний продукт, виготовлений з сортів винограду, вирощеного на херсонській землі. Крім винної дегустації у гостей господарства також буде можливість відвідати виноградники, шато, галереї винних підвалів XIX ст.
Також неподалік виноробного господарства в с. Козацьке, Бериславського району знаходиться колишня садиба князя П. Трубецького. Збереглись лише руїни палацу, однак поблизу цих руїн, в заростях було знайдене неймовірне місце, не притаманне рівнинній Херсонщині - єдиний степовий водоспад.
Генічеська Гірка, переїзд до місця проживання, поселення о 22:45, вечеря.

2 день

Сніданок, виїзд о 08:30.
Лемурійське озеро. Це незвичне озеро недарма називають “рожевою мрією Херсонщини”. Розташоване казкове озеро у селі Григорівка Чаплинського району, в одній із бухт затоки Сиваш. Навколо Лемурійського озера виникло багато легенд. Як розповідають, відкрили це джерело випадково – у 70-х роках минулого сторіччя тут упав радянський військовий літак. Начебто саме від удару й потужного вибуху на місці падіння утворилося невелике озеро, яке почало наповнюватись водою рожевого кольору. Його колір, а також властивості (насиченість води йодобромними сполуками), дуже захоплюють як туристів, так і місцеве населення. Крім гарних фото, кожен відвідувач має можливість оздоровитися і зробити природні косметичні процедури з допомогою лікувальної солі та грязі.
Обід.
Генічеське озеро. Це неймовірне червоно-рожеве озеро знаходиться в с. Приозерне, що на Арабатській стрілці. Його площа 9,2 км². Колір озера залежить від погоди. Найбільш насичений та яскравий рожевий колір, озеро має в період посушливого літа.
Раніше тут був солезавод, тому озеро розділене дерев’яними стовпчикам на сектори — чеки, між якими циркулює насичений соляний розчин (рапа), з якого осідає на дно сіль. На дерев’яних стовпчиках можна побачити білі та рожеві соляні кристали. Фантастичний червоно-рожевий колір озеро має завдяки мікроводорості Dunaliella salina, яка виробляє елементи, які забарвлюють воду у рожевий колір та мають лікувальні властивості. Вода озера також насичена йодо-бромними сполуками. Отож, запрошуємо Вас помилуватися красою Генічеського озера та оздоровитися разом з нами.
Родонове термальне джерело (вхідний квиток: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 5 грн.). В трьох кілометрах від с. Щасливцеве, по дорозі до с. Стрілкове знаходиться йодо-бромне хлоридо-натрієве геотермальне джерело (гейзер). Як і всі геотермальні гейзери на Арабатській Стрілці, він є результатом бурових робіт під час геологічної розвідки. Мінеральна вода в цьому джерелі має протизапальну, знеболюючу та спазмолітичну дію. То ж у відпочиваючих є хороша нагода бюджетно та добре відпочити і порелаксувати в теплих лікувальних водах.
Повернення в готель о 21:00, вечеря.

3 день
Сніданок, зільнення номерів, виїзд о 08:00.
Олешківські піски (вхідний квиток: загальний, пенсійний, студентський - 50 грн., діти до 14р. - 25 грн.). Це другий за розмірами піщаний масив Європи, який знаходиться в Олешківському районі Херсонської області. Назва напівпустелі походить від назви міста Олешки. Висота піщаних барханів зазвичай має 5 м, однак трапляються бархани висота, яких сягає 20 м. Температура піску вдень сягає 70 градусів. Тут також трапляються піщані бурі, що не видно навіть сонця й неба.  Олешківські піски складаються з 7 необліснених арен, найбільша з яких в діаметрі має 15 км, загальна площа незвичайної херсонської пам’ятки близько 160 квадратних кілометрів. На території Олешківських пісків організовано природоохоронну зону — Національний природний парк «Олешківські піски». Відвідавши “Олешківські піски”, Ви матимете змогу ознайомитися з унікальними рослинами, лісами, піщаними дюнами заворожуючого масштабу, а також побачити на власні очі десятки видів диких тварин, птахів і рептилій, що мешкають у парковій зоні.
Обід.
Повернення в Одесу орієнтовно о 20:30
Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище. Фірма не несе відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах.

Вартість програми - 2300грн. з особи

ДЛЯ ТУРАГЕНТІВ ПЕРЕДБАЧЕНА КОМІСІЯ
ПРОХАННЯ ПРИ БРОНЮВАННІ УТОЧНЯТИ ЦІНИ

У вартість включено: проїзд комфортабельним автобусом, проживання (2 ночі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість не включено: доїзд до Одеси та назад, вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустація.

Проживання: у готелях селища Генічеська Гірка, в 2х-3х місних номерах з вигодами в номері.

Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 150 грн./ос.

!!! ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ !!!

Відповідальний менеджер:
Тел
./Viber: +38 095 460 1094
Тел./WhatsApp: +38 096 658 8232

Skype: monolitulka
e-mail: monolittour.lviv.ua@gmail.com

Помилка читання з кешу